Jdi na obsah Jdi na menu
 


Třinec je v duleu s Hlučínem favorit, mladíci hostů ale mohou překvapit

30. 7. 2010

Pro oba tábory to však bude ve znamení premiéry. Domácí povede do mistrovského zápasu poprvé dvojice Dembiný a Krabec. Nové trenérské duo již první ostřejší zkoušku zvládlo, když se svými svěřenci zvítězilo v pohárovém zápase v Havířově.

Na slezský klub ale hned v prvním kole čeká nepředvídatelný protivník. "Bude to hodně nepříjemný soupeř, ale my chceme vstoupit do ligy na 100%, to znamená vyhrát," dodal na fotbaltrinec.cz obránce Daniel Rehák.

Hlučín v létě prošel očekávanou výměnou hráčů, která byla dosti masivní. Trenér Daněk se tak musel seznámit s takřka kompletně novým mužstvem, které tvoří zejména mladíčci ze Slavie. Ti tak mají získat první zkušenosti v profesionálním fotbale.

Zkušenější hráči na hostování přišli alespoň ze Sigmy, odkud na sever Moravy zamířili Nuc a Ulma. Ale nedostatek zkušeností může být pro tým velkým problémem. I proto je Hlučín pasován do role celku na sestup.

Utkání na stadionu v Třinci začíná v 10:15 a povede ho rozhodčí Nenadál. Na čarách mu budou pomáhat Večeřa a Nádvorník.

Když hráli Třinečtí s Hlučinem loni, tak oba zápasy vyhráli. Papírově jsou favority i letos, vůli mladíků soupeře ale jistě nemohou podceňovat.

zdroj:  http://vfotbal.cz/14502-trinec-je-v-duleu-s-hlucinem-favorit-mladici-hostu-ale-mohou-prekvapit.html

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář