Jdi na obsah Jdi na menu
 


Jaroslav Gürtler v Hlučíně skončil, povede mužstvo Al Naser

12. 9. 2010

Nyní čeká na víza, které by měl dostat okolo čtvrtku. „Do pěti dnů bych měl odletět do Kuvajtu,“ řekl Deníku Jaroslav Gürlter.

Nová práce ho čeká pro něj ve velmi známem prostředí. V mužstvu už čtyři roky působil, a to roku 1995 do 1999. „Týmu nevyšel stejně jako Hlučínu vstup do soutěže,“ řekl dnes již bývalý kouč Hlučína. Al Naser krom ligy hraje ještě pohár – Chadáfí cup, kde ve čtvrtek vyzve Kazmu, kterou trénuje bývalý kouč Československé reprezentace a trenérský kolega Jaroslav Gürtlera z minulosti Milan Máčala.

„V tomto zápase proti sobě ještě stát nebudeme, ale během sezony na sebe narazíme,“ pousmál se zkušený trenér.

Jeho hlučínská epizoda skončila po vítězství nad Sokolovem 3:2. „Snad to byl první impulz k lepším výsledkům. Hlučínský tým potřebuje trpělivost. V létě prošel celou řadou změn, poslední doplnění týmu se ale ukázalo jako velmi dobré,“ podotkl Gürtler, který měl se Slezany dohodu, že v případě zajímavé nabídky bude uvolněn.

Hlučín nyní shání nového kouče. „Nějaké varianty připraveny máme. Chceme trenéra, který má zkušenosti s druhou ligou a tuto soutěž dobře zná, navíc musí být v současné době volný“ řekl tiskový mluvčí klubu Jiří Berousek. „Do utkání s Duklou bude otázka nového trenéra vyřešena,“ dodal.

A kdo by mohl Hlučín převzít? Zkušenosti se záchranářskými pracemi má Vlastimil Palička nebo Miroslav Kouřil, hlučínské prostředí dobře znají Erich Cviertna s Petrem Samcem. Může to být klidně někdo i úplně jiný.

zdroj:  http://opavsky.denik.cz/fotbal_region/jaroslav-gurtler-v-hlucine-skoncil-povede-muzstvo-.html

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář