Jdi na obsah Jdi na menu
 


Hlučín se představí v Třinci

31. 7. 2010

„Čeká nás nepříjemný soupeř. Uvidíme, jak na tom je naše aktuální forma,“ řekl úvodem kouč Hlučína Václav Daněk. „Třinec má konsolidovaný kádr, který prošel minimálními změnami. Ceplák, Lisický, Malíř, Chlebek, Joukl, to jsou hráči, kteří o sobě vědí, v tom je jeho síla,“ míní hlučínský kouč, který očekává bojovný zápas.

„Vzhledem k počasí se bude hrát na těžkém terénu, bude to hodně o bojovnosti. Já věřím, že my se s prázdnou domů vracet nebudeme,“ podotýká Daněk.

O sestavě má již jasno. „Pro řadu našich kluků to bude v Třinci druholigová premiéra. V kabině je cítit zdravé napětí. Hráči svou kůži lacino neprodají, rozhodně nebudeme hrát odevzdaně. Musíme se domácím vyrovnat v osobních soubojích a nevyhýbat se jim. Fotbalově na tom špatně nejsme,“ říká Daněk.

Třinec, který v přípravě vyhrál pouze tři z devíti utkání, v létě udělal velkou posilu v podobě ústeckého Pavla Karlíka. „Třinci se s jeho příchodem ještě zvýšila účinnost standardních situací, navíc se jedná o vysokého hráče,“ poznamenal Daněk.

Domácí jdou do boje s kompletním kádrem, v němž nechybějí ani Byrtus s Marošim, kteří se na konci přípravného období potýkali se zdravotními obtížemi. „Víme o tom, že Hlučín bude opět velmi mladým, perspektivním a běhavým týmem, který se může v útoku opřít o gólového Radka Gulajeva,“ popisuje soupeře na webu třineckého týmu Dembinného asistent Patrik Krabec.

„Chceme vstoupit do ligy vítězstvím,“ doplnila asistentova slova nová tvář zadních řad třineckého týmu Daniel Rehák. Zápas v Třinci má výkop v tradičních 10.15 hodin.

Další program 1. kola II. fotbalové ligy – dnes: Sokolov – Sezimovo Ústí, Sparta Praha B – Znojmo (oba 10.15), Zlín – Kladno (19). Zítra: Žižkov – Vlašim (10.15), Karviná – Most (16) a Čáslav – Dukla Praha (17

zdroj:  http://opavsky.denik.cz/fotbal_region/ii-liga-hlucin-se-predstavi-v-trinci20100730.html

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář