Jdi na obsah Jdi na menu
 


Hlučín jde na Karvinou bez Gulajeva

7. 8. 2010

Radek nám bude chybět, dostal zánět a musí mít klid,“ pokrčil rameny kouč Hlučína.

„Při pohledu na karvinskou sestavu je jasné, že nás nečeká lehký soupeř. V sestavě mají řadu individualit. V brance zkušený Kafka, na krajích obrany Tchuř s Hofmannem. O ofenzivu se stará Milosavljev s Mišinským, proti Mostu byl vidět Motyčka. O Radku Slončíkovi se nemusíme ani bavit,“ poznamenal Daněk.

V Hlučíně tak diváci uvidí souboj dravého mládí proti zkušenosti. „Kluci se na utkání těší. Musíme vsadit na to, co nám je vlastní, tedy bojovnost a nasazení,“ podotýká Daněk, který věří, že si cestu na stadion najdou i diváci. „K soupeři cítíme respekt, ale rozhodně do zápasu nepůjdeme s poraženeckou náladou,“ zakončil Václav Daněk.

„Když jsme naposledy přijeli k poháru do Lískovce s vědomím, že to půjde nějak samo, málem jsme prohráli a nejspíš si prohrát i zasloužili. Teď to bude jiné,“ ujistil trenér Karviné Jiří Balcárek, že nepřesvědčivý výkon, natožpak podcenění soupeře z pohárového utkání se již nebude opakovat.

Karvinští v zahajovacím duelu soutěže porazili Most 4:0 a nějaký ten bodík by rádi ukořistili i na půdě nebezpečného Hlučína. „Soupeř se loni zachraňoval, ale to vůbec neznamená, že nemá kvalitu. Jeho mladí hráči jsou spolehliví, běhaví, pokud k naší obvyklé hře nepřidáme maximální důraz a bojovnost, neuspějeme,“ varoval Balcárek.

Vítězná sestava se podle všeho měnit bude, ačkoliv se říká pravý opak. „Změny? Ano, nějaké uděláme. A jaké? To vám neřeknu,“ usmál se Balcárek.

Utkání v Hlučíně začíná dnes v 16 hodin.

zdroj:  http://opavsky.denik.cz/fotbal_region/ii-liga-hlucin-jde-na-karvinou-bez-gulajeva.html

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář