Jdi na obsah Jdi na menu
 


Bartl: Tři vyloučené jsem ještě nezažil

6. 11. 2010

Sobotní druholigový zápas v Hlučíně nese hořkou pachuť tří vyloučených domácích fotbalistů, které prakticky diskvalifikovaly Bartlův tým z reálného boje o důležité body. Už v prvním poločase byl zřejmě za urážku rozhodčího Drahoslava Drábka vykázán ze hřiště Ondřej Vaněk, jehož v průběhu druhé pětačtyřicetiminutovky následovali po faulech Vladimír Coufal a Petr Ondrušík.

V případě posledního jmenovaného šlo o druhý žlutý zákrok. „Takový počet vyloučených jsem nikdy nezažil. A to ani v dobách, když jsem sám hrál, ani později na trenérské lavičce. Rozhodně si nemyslím, že tohle utkání by bylo natolik nekorektní, že bychom měli vidět tři červené karty,“ kroutil hlavou hlučínský trenér Jiří Bartl.

„Dvě červené karty pro jedno mužstvo jsem samozřejmě zažil, ale tři také ne,“ doplnil Bartlova slova trenér Žižkova Martin Pulpit. A aby toho nebylo málo, těsně před naplněním šedesáté minuty, za stavu 1:0 pro Hlučín, odpískal hlavní rozhodčí proti domácím pokutový kop za sporný faul domácího kapitána. „Nezlobte se, ale o zápase nemám chuť mluvit,“ pouštěl hřiště frustrovaný Hrtánek.

„Ve fotbale jsem už ledacos zažil, ale takový zápas člověku dokáže pokazit celý den,“ doplnil kapitánova slova brankář Michal Václavík.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář